#

Bölgenin Gündemindeki Radyo

Radyo Gündem: 1993 yılında 92.8 frekansıyla yayın hayatına başlamıştır. Trakya bölge halkının duygularına tercüman olan Radyo Gündem birbirinden ilginç konu ve konuklarıyla da bölgenin nabzını tutmaya devam ediyor. Radyo Gündem, etkili programların yanı sıra toplumsal konulardaki duyarlılılığını yayın anlayışının temel ilkesine yerleştirmiştir.  Radyo Gündem yayın formatında, türkçe pop ve slow şarkılara yer vermektedir. Tekirdağ Çorlu’dan sevenlerine seslenmektedir. Radyo kanalı dinleyenlerinin istek şarkılarına yayın akışı içerisinde yer vermektedir.

Çalıştığımız kurum ve kuruluşların etkin bir biçimde kendisini ifade edebilmesi amacıyla profesyonel seslendirme kuruluşlarıyla birlikte hareket eden ve çözüm odaklı bir işletme anlayışıyla hizmet vermekteyiz.

Aynı zamanda Radyo Gündem, Top 20 listesi oluşturarak dinleyenlerinin en çok beğendiği en çok dinlediği şarkıları listelemektedir. Tüm Trakya Bölgesinin büyük bir ilgi alaka ile dinleyip takip ettiği bu radyo kanalının Vizyonu ise;

“Yaptığımız her işte, en iyiye ulaşmak ve çalıştığımız tüm firmalara şeffaf, güvenli ve temiz bir çalışma ortamı yaratmak. Dinleyenlerimize kaliteyi sunmak.” olarak bizlere aktarılmaktadır.

Radyo kanalının amacı ise; bölgede faal olarak faliyet gösteren firmaların reklam isteklerine Türkiye adet örf ve geleneklerine zarar vermeden bu istekleri yerine getirmektedir. Radyo Gündem, geçmiş yıllara damgasını vuran saygıyı ve başarıyı hakeden bir radyo kanalıdır. Radyo dinleyicilerine daha kaliteli bir radyo dinleme imkanı sunabilmek için tüm çalışanları ile birlikte kesintisiz olarak çalışmalarını sürdürmektedir.
 

İnsan Kaynakları Kuşağı

İşletmelerin çalışan ihtiyaçlarını tüm Trakya Bölgesine duyurarak, en uyumlu ve en uygun adayların işletmelere yölenmesini sağlıyoruz.